دایی: مستحق باخت نبودیم/ طاقت امتیاز از دست دادن نداریم

سرمربی پرسپولیس گفت که بر اثر اشتباهات خودمان بازی را واگذار کردیم.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل ملوان اظهار کرد: ما بازی را بد شروع کردیم و در اثر اشتباه خودمان بود که گل خوردیم. بعد از گل اول فشار روی دروازه ملوان را زیاد کردیم و توانستیم به گل برسیم ولی مجددا در اثر یک اشتباه ساده گل دوم را دریافت کردیم. در نیمه اول بازی بسیار متعادل بود و ملوان خیلی باهوش عمل کرد. در نیمه دوم ما فشار زیادی به ملوان وارد کردیم و توپ و زمین دست ما بود.

وی ادامه داد: ما اصلا در این بازی مستحق باخت نبودیم و در دقایق آخر ما یک توپ به تیر دروازه ملوان زدیم که این هم از جذابیت‌های فوتبال است. بازیکنان من در ابتدا بازی را جدی نگرفته بودند ولی در نیمه دوم تلاش کردیم تا به گل برسیم و موقعیت‌های فراوانی را از دست دادیم. ما در چند ضد حمله توپ‌های خوبی را از دست دادیم. من به مردم انزلی و تیم ملوان تبریک می‌گویم.

دایی در ادامه گفت: من راجع به تیم خودم صحبت می‌کنم. باید نقاط ضعف‌مان را مرمت کنیم. باید بهتر و بیشتر کار کنیم چون نه طرفداران صبر زیادی دارند، نه ما آنقدر صبر داریم که امتیاز از دست دهیم. باید شرایط را روز به روز بهتر کنیم و غرور و منیت را کنار بگذاریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد جدایی سید جلال حسینی و خلعتبری گفت: کاری در مورد جدایی این دو بازیکن از دست ما برنمی‌آمد چون قرارداد آن‌ها تمام شده بود و با باشگاه‌های دیگری به توافق رسیدند و رفتند.

وی در پایان گفت: ما چند بازیکن مصدوم داریم. من امروز بازیکنی در کناره‌های زمین نداشتم. امیدوارم که هرچه زودتر بازیکنان مصدوم ما به ما برسند. ما توپ‌های ساده‌ای را امروز لو دادیم باید از لحاظ فنی خود را تقویت کنیم. پرسپولیس تیم بزرگی است و حواشی خاص خود را دارد.

دانلود آلبوم جدید مهدی احمدوند از این ساعت

/ 0 نظر / 49 بازدید