نشست سرپرستان 22 فدراسیون اعزامی به بازیهای آسیایی با حضور کیومرث هاشمی، نصراله سجادی، اصغر رحیمی و با حضور روسای فدراسیون و سرپرستان رشته های اعزامی به این بازیها در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ابتدای این نشست کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک ضمن خوش آمدگویی به روسا، سرپرستان و مسئولین فدراسیونهای حاضر در این نشست، با اشاره به جلسات تخصصی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک اظهار کرد: در جمع بندی‌های صورت گرفته نتیجه بر آن شد که 18 رشته ورزشی که احتمال مدال آوری آنها می رفت از 80 روز پیش اعلام شود، به دنبال آن برخی رشته هایی که نیاز به حمایت داشتند و حضور آنها در بازیهای آسیایی می‌توانست مفید باشد 10 روز پیش به این لیست 18 تایی اضافه و در مجموع 22 فدراسیون ورزشی در قالب کاروانی حداکثر 290 نفری در این دوره از بازیها حاضر شوند.

هاشمی در ادامه اظهار کرد: این جلسه با تاکید بر ایجاد فضای همدلی و انسجام در میان کاروان اعزامی با کلیه گروهای مختلف از جمله رسانه ها، پزشکی و .. نشست های تخصصی برگزار کرده ایم، اما از آنجا بیشترین بار و ارتباط و هماهنگی ها بر عهده سرپرستان است. این نشست را با حضور شما برگزار کردیم تا هرچه بیشتر این انسجامی که به دنبال آن هستیم برقرار شود که قطعا بر روی نتایجی که کاروان کشورمان بدست می آورد تاثیرگذار خواهد بود.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه این نشست به برگزاری مراسم بدرقه کاروان در تاریخ 12 شهریور ماه اشاره کرد و افزود: این تاریخ نزدیک ترین زمان به برگزاری بازیهای آسیایی بود که بالاترین حجم ورزشکاران در ایران حضور دارند.

وی ضمن دعوت از کلیه روسا و سرپرستان فدراسیونها و سرپرستان تیم های اعزامی گفت: در این مراسم علاوه بر مسئولین ورزشی کشور و مقام وزارت، یک میهمان ویژه از بدنه دولت خواهیم داشت تا ان شاءاله بتوانیم مراسمی در شان این عزیران برگزار کنیم.

هاشمی در پایان به ارزیابی مثبت کاروان اعزامی اشاره و خاطر نشان کرد : ما انتظار داریم شما به عنوان رابطین اصلی با ورزشکاران و سیاست ها و خط مشی های ما از طریق شما به ورزشکاران منتقل شود، ایجاد شور و شوق در میان اعضای کاروان قطعا تاثیر بسزایی در ایجاد انسجام کاروان خواهد داشت، علاوه بر آن حفظ شان و و منزلت کشور از اولویت های اصلی ماست و ما امیدواریم به عنوان سفیر و نماینده کشورمان شان کشور را حفظ کنیم.

در ادامه این نشست سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با ابراز خوشحالی از اینکه بالای 90 درصد افراد حاضر سابقه حضور در دوره های قبلی بازیهای آسیایی را دارند از آن به عنوان یک حسن بزرگ یاد کرد و افزود: بازیهای آسیایی بسیار متفاوت از مسابقات تک رشته ای است و نیاز به هماهنگی های بسیاری است. هرچه قدر بیشتر همدل و هماهنگ باشیم به موفقیت کاروان کمک می کنیم.

سجادی ادامه داد: به غیر از بخش فنی سایر مسئولیت های تیم برعهده سرپرستان است لذا هرچه با تیمتان بیشتر ارتباط داشته و همدل باشید قطعا نتایج بهتری بدست خواهید آورد و مشکلات کمتری خواهید داشت. یادآوری وظایف، محدودیت ها و سایر مسائلی که یک ورزشکار باید بداند باید توسط شما یادآوری شود.

در ادامه این نشست در خصوص هماهنگی های لازم و موارد در نظر گرفته شده بحث و تبادل نظر شد تا هماهنگی های نهایی لازم در خصوص چگونگی حضور قدرتمندانه و بدون دغدغه کاروان ایران در بازیهای آسیایی اینچئون صورت پذیرد.

دانلود آهنگ جدید مرتضی پاشایی قلبم رو تکراره

/ 1 نظر / 75 بازدید
مهربانی

سلام درست ترین شکل عشق آن است که شما چگونه با یک فرد رفتار می کنید نه اینکه درباره وی چه احساسی دارید .